• 0.312.235 6580

Kurumsal Temizlik Firması

Ev ve ofis temizliğinde işinin ehli temizlikçi bayanlarla hizmet veriyoruz
İncek  Temizlik Şirketi olarak; 10 yıldır temizlik sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Farklı iş alanlarında yaptığımız yatırımlar ile günden güne büyümeye devam eden organizasyonumuzda, profesyonel ekibimizle kurumsal ve bireysel olmak üzere binlerce müşteriye hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Uygun Fiyatlara Profesyonel Temizlik Hizmeti Alın. Daha Fazla Bilgi İçin Arayın. Ankara Geneli Hizmet.

İncek Temizlik kaliteli ve hijyen dolu bir temizliği size en uygun fiyattan verebilmek için yıllardır çalışmalarını sürdürmektedir. Eğitim almış uzman kadrosunda koordinasyon çalışmaları sayesinde oldukça verimli yürütülen bir temizlik çalışması sunulmuştur. İncek temizlik çalışmaları için şehrin her yerine hizmet götüren firmamız yenilikçi, son teknolojilerin peşinde başarıl bir firmadır.

Sözleşmeli çalışan kadrosunun değişen trendlere göre sürekli eğitildiği, tecrübeli elemanların en iyi işi yaptığı firmamızda işleriniz minimum sürede maksimum hijyen anlayışı ile halledilir. Yüzeysel temizliğin hastalıklara davetiye çıkardığını bilen firmamız en ince detayları bilir temizliği buna göre sınıflandırır ve koordine eder.

<