• 0.312.235 6580

Sertifikalı İşinde Uzman Ekip‎

Temizlik şirketleri işleminin yapılmasında denenen birçok yöntem vardır. Dış cephe temizliği yapılacak binanın ve çevresinin özellikleri bu işin yapılmasında kullanılacak yöntemi belirleyecektir. Bu yöntemler arasında en çok ilgi çeken yöntem dağcı personellerin sağladığı temizliktir. Binanın üst yapısına güvenlik önlemleri alındıktan sonra adından da anlaşılacağı üzere binadan ip ile sarkma yöntemi ile cam silimi yapılır. Görsel olarak çok ilgi çeken bir yöntemdir.
 
Dış cephe cam temizliği ve dış cephe temizlikleri yaz aylarında yaptırmak isteyenlerin genel düşüncesi temizlenen camlarının veya dış cephe kaplamasının hemen yakın zamanda kirlenmesini istememekten ileri gelir. Ama kışın yoğun kar ve yağmur yağdığı dönemlerdeki kirlilikler ve inşaat sonrasında olduğu gibi bir kirlilik elbette ki olmayacaktır. Camlardan dışarının görünmesine engel olacak yoğun bir kirlilik oluşmaz.
 
Hizmetin tekrarlanacağını düşünürsek de maliyet açısından geçiş mevsimlerini tercih etmek belki de hizmeti iki kez alabilmenize imkan yaratabilir. Ayrıca dış cephe temizliği inşaat bitiminin hemen ardından talep edilecek ise mevsimin herhangi bir önemi yoktur.
 
Kar ve yağmur yağışının devam etmediği herhangi bir günde işlem gerçekleşebilir. Bina, inşaattan yeni çıkmış ise burada cam ve dış cephe temizliği daha zahmetli olacak ve daha uzun sürecektir.
<